1V1 10.000 TL ÖDÜL

Spades

Administrator
Yönetici
#1
1.Cİ JOB: PRİEST 1000 TL 500 YB
2.Cİ JOB: PRİEST 500 BAKİYE
1.Cİ JOB: WARRİOR 1.000 TL 500 YB
2.Cİ JOB: WARRİOR 500 YB
1.Cİ JOB: ROGUE 1.000 TL 500 YB
2.Cİ JOB: ROGUE 500 YB
1.Cİ JOB: ARCHER 1.000 TL 500 YB
2.Cİ JOB: ARCHER 500 YB
JOB: MAGE 1.000 TL 500 YB
2.Cİ JOB: ARCHER 500 YB

1VS1 ve Bilmeniz Gerekenler (MUTLAKA OKUYUNUZ)
Vs ler başlamadan önce oyunculardan gelen istek üzerine 'Trade Ban' uygulaması yapılacaktır. Trade ban, 20 Ocak saat 20:30 da atılacak olup, vslerin tamamından elenmeyen oyuncunun trade banı açılmayacaktır.
Vs ler Bitene Kadar Her Hafta ; Perşembe 2VS2 , Cuma 1VS1 , Cumartesi 2VS2 Şeklinde olacaktır. (İlk etap da, değiştirilmesi söz konusu olabilir. Burayı vs den sonra kontrol etmeniz de fayda vardır.)
Etkinliğe Katılabilecek Job Türleri (Battle Priest, Mage, Warrior, Okçu, Asas) Ödüller ise ayrı ayrıdır.
Vsler Camp2 Kapalı Arenada Attırılacaktır. Uygun görülmediği koşullarda bölge değiştirilebilir. Vs ye dışarıdan karışılmaması için normal oyuncular camp2 ye geçemeyecektir.
Vs lerin bitmemesi halinde gm vs yi durduracak ve 2vs2 ler de kademeli olarak priest'e kalkan çıkart, armor çıkart, takı çıkart gibi vs yi bitirmek amacıyla istenecektir.
Eşleştirmeler burada açıklanan eşleşmelere göre sıra ile yapılacaktır. Belirli bir vs saatiniz yoktur. 21:00-01:00 arasında oyunda olmak durumundasınız.
Aşağıdaki kurallara lütfen göz atınız.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KURALLAR VE KOŞULLAR (MUTLAKA OKUYUNUZ)

Etkinlik Koşulları
0-) Turnuva Best Of Three dir. 2 Skora Ulaşan Üst Tura Geçer. Turnuva Sadece Perşembe, Cuma, Cumartesi günleri 21:00 ile 01:00 Arasında yapılacaktır. Vs başlama zamanınız eşleştirmelere göre sırası iledir. Yarı final ve final günleri saat 22:00 veya 23:00 e aktarılabilir.
1-)Turnuvaya katılacak olan her char 'En Az REB 15' Olmalıdır. Aksi Halde Turnuvaya Katılamaz.
2-)Her Partyde Maximum 2 Priest Olabilir. (8vs8 16vs16 36v36) 2VS2 ler için bu durum 1 ile sınırlıdır (battle priest vs leri hariç)
3-)Vs Etkinliği Kuralları Geçerlidir.
4-)Bir hesap herhangi bir partide mücadele ettiyse eğer, farklı bir partiyle mücadele edemez. ( Farklı Tür Job Turnuvaları Hariçtir. Yan char ile farklı clanlara girip veya 2. bir clan kurup turnuvaya giriş yapmak yasaktır.) Örneğin ; Bir tp mage hem mage, hem mele turnuvasına katılabilir. Örneğin 1 priest hem mele hem mage turnuvasına katılabilir. Tespiti halinde giren clan turnuvadan elenir.
5-)Etkinlikte her party de en fazla 1 adet Ice Mage veya TP Mage Olabilir. (Okçular hariç okçularda mage olamaz)
6-)-Turnuva sunucusunda karakter isimleriniz klan oyuncuların isimleriyle benzer olmamalıdır. (Örn; lPriestl / IPriestI / lPriestI vb.) Karakter isimlerinde yan yana benzer harfler 2 den fazla kullanılmamalıdır. (Örn; PrlIlest) .(Örn: Sagdaki, Soldaki, DescentAt, NovaAt, StaffVur, SagdakiMage, SoldakiWarrior, Sagadon, PartiBaskani, Solagit vb.) -Birbirini tekrarlayan, telaffuzu güç olan ve herhangi bir anlamı olmayan karakter isimleri yasaklanmıştır. (Örn; Czerwieckwiecien)
7-Katılım sağlayan clanlar vs zamanından 1 saat önce oyunda olup, clanda en az 8 onlineden fazla olmaması gereklidir.
8-Bir Clan 1 Job ile 1 defa vsye girebilir 5 farklı job turnuvasınada katılabilir.
9-Okçu turnuvasında monument içine girip beklemek yasaktır (3 lü 5 li atıp monuyu kesmek için monument içine girebilir içeriden diğer takıma attack yapmak yasaktır.)
10-Town atma engellenmiştir.
11-Call party kullanılamaz.
12-Kurian Yasaktır.
13-Küçülme / Büyülme topu kullanımı yasaktır.
14-Vs esnasında mola alınamaz. Sadece Vs Başlamadan önce mola alınabilir.

15-Turnuva esnasında shouttan yazdıklarınızı görmeyiz, bu yüzden all chatten yazınız. Bir şikayetiniz var ise bunu turnuva esnasında yapmalısınız. Sonradan yapılan şiikayetler değerlendirilmeye alınmak zorunda değildir.

Dipnot : Her clanın turnuva başlamadan önce 3 dk mola hakkı vardır. Bu yüzden vs tarihiniz 1 saate kadar gecikebilir. Bu durumda sorumluluk kabul etmeyiz.
 
Son düzenleme:

Üst