Bu terbiyesizlerin ceza almasını talep ediyorum.

Arkadaşımla beraber Ash Knight slotlarını gezerken slot bulamadığımız için, 2 kişinin olduğu bir slota girdik, afk oldukları için cevap alamadık, biz de gelirler ve parti birleştiririz diye kesmeye başladık.

Aradan 5 dakika geçmeden arkadaşlar geldi, direkt olarak küfürlü bir söylemle karşılaştık, aile fertlerine ve şahsımıza durup dururken ağza alınmayacak iğrenç hakaretler edildi. Elimdeki SS yi ekte belirtiyorum, gereği yapılsın lütfen.

Ekli dosyalar

Bu da başka bir çarla gelip tekrar küfür ettiğinin SS si, başka çarla gelip elimizden alacağını söyleyip küfürlerine ve saygısızlığına devam ediyor. Ayrıca GM arkadaşlarımıza da küfür ediyor.

Ekli dosyalar

charların 3 ü de benım charım, soyledikleriminde arkasındayım ve bunlar benım dusunce ozgurlugum, bır suru ash knight slotu var, bom bos zaten amk yerlerı, charlarımı afk bırakmısım gelıyorlar ozellıkle benım oldugum slota ks atıyorlar, sımdı ben bunların bır orospunun cougu oldugunu dusunup dıle getırmem suc mu yani ? Bırı boyle bı manzarayla karsılasınca demez mı "lan bu nasıl bı kahpelık amk" diye, gelicem ben bu servera 300 lira para baglıcam full pus 2 char dızıcem gelecek 2 tane bedavacı ac kopek benım oyun zevkımı sıkıp atcak ? ben ne anladım o ısten. Lan slot yok baska desem eyvallah az otede bom bos slotlar var. bir allahın kulu gelıp ugramıyor bıle buralara. Gm de ban atarsa atsın hıcte sıkımde degıl bu oyundan soguttu zaten benı bu orospu cocukları, bir araba laf ettım insan da bi gurur olur bi ar damarı catlar, yuzsuzluge bak yaaa ! multeciler pvp ye baslamıs !!!

bak nasıl sınırlendım sımdı yaaaa bu adamların soyu tükenmıyor amınakoydumun kenelerı ya sıkecem oyununu sımdı sınırden duvarları yumrukluyorum

İnsan müsveddesi :) üslûbun bile ne demek olduğunu bilmekten bu yaşına kadar aciz kalmış.. Umarım gereken bir an önce yapılır
Olum sen kahpenin onde gidenisin gelipte burada kufur ediliyor bana diye kibar ayaklari yapma, yavsaga bak afk charlarima ks atiyorsun iki adim otede slot varken, Ben sana oldugu birseyi soylerken insan musvettesi oluyorum demek ? Senin ananin bi sucu yok ama anan daha cok kufur yer senin