KARUSLARDA TulpaR nicki koxper

blabla

New member
2 saniyede bir spike town atıyor ordan oraya ısınlanıyor. mob gibi vurduğu damagede adı yazmıyor. gmler nerde uyuyor mu?

değildir değildir sen oynamayı bilmiyorsundur yanlış görmüşssündür kedidir o kedi ;) Bende bilmediğimden sordum adminlere gmlere NeQoSchwarZ nick li kolsuz piçi cz de 15 karus varken adam respawn almış ölüyor kalkıyor macro kosp program ne ararsan açmış bir asas 1sn de 4 skil artı 3 r vurması normal mi dedim normalmiş toplamda 4 k canı olan bı asas 1.1 damage yıyor bp den canı ınmıyor ve sn de 8 9 damage atıyor admın normal dedı o da normaldir yani çokda şey yapmamak lazım para yatıranlar ayrıcalıklı şimdi oyunda cvp kısa veren admın sıte olunca klasık acıklama sonra konu siler sonuç alt f4 ( Önemli burası bp priestim 2.3 ap var ezık halımle 1.1 1.2 serı skılle adam olumsuzmüş oyuncuymuş 0000000 bok yemiş :D )

oyunda respwn kagıdı var bılıyosundur ama sen yinede yazmıssındır dıye dusunuyorum :d digerlerini bilmemde adamın kalkması normal yanı al pusdan sende olunce kalk

oyunda respwn kagıdı var bılıyosundur ama sen yinede yazmıssındır dıye dusunuyorum :d digerlerini bilmemde adamın kalkması normal yanı al pusdan sende olunce kalk
sana gelince Kezbanmısın yoksa ufakmısın çözemedım buradan anlasılmıyor yazdıgına hitaben söyleyım üsttekı yazıdada belırttım Respawn sw almıs mesele kalkması degıl sen çok yanlış gelmişsin birader