GOLDBAR ALIM-SATIM KURU

Spades

Administrator
Yönetici
Merhaba değerli YATAGANONLİNE Oyuncuları;
Bildiğiniz üzere Oyunumuzdaki GB değerli,
Bazı arkadaşlar elinden hızlı çıkartmak için GB fiyatını düşürerek satıyor, bu olay da Domino etkisi yaratarak GB fiyatının git gide düşmesine sebep oluyor.
Bu durumun önüne geçebilmek için Yönetimi olarak aldığımız karara göre aşağıdaki Kurallara uymadan GB Alım/Satım yapan kullanıcılara yaptırım uygulanacaktır.
GB Alım/Satım yapan kişiler bu konuyu okumuş sayılacaktır.
GB Kur fiyatını Yüksek göstermek gibi bir niyetimiz yok. Amacımız Ortak Fiyat Ayarlamaktır.
Kur Sistemine uygun hareket etmeniz hem alıcı hem de satıcıya daima faydalı olacaktır.

Gold Bar Satış Kuru: 125TL ( Kur Sürekli Olarak Güncellenecektir

Kurallar;

1. Bu Konu başlığında belirtilen TL miktarı GB satış alt fiyatıdır ve bu fiyatın altında GB satımı yapamazsınız,
  2. GB Satışı yaparken Yanında cezbedici hediyeler veremezsiniz.
  3. Fiyatı cazip göstermek amacıyla 1 kuruş altına inemezsiniz.
  4. İnceleme durumunda Klas Game harici satış/alım yapıldığında Oyun Yönetimi sizlere bir takım sorular yöneltebilir. Bu soruları cevaplamanız gerekmektedir.
  5. GB Satış-Alış sırasında usulsüzlük tespit edilirse Homeko City yönetimi her türlü cezai işlem uygulayabilir
  6. Bu Kurallar GB Alıcısı için de geçerlidir. Lütfen Kura uygun alım yapınız.
  7. Oyun içersinde Telefon Numarası veya Discord adresi istemek ve ima etmek yasaktır. Kur altı Satış olarak cezalandırılır
  8. İletişim PM yoluyla gerçekleştiyse PM Yoluyla fiyat iletin farklı kanallar kullanmayınız!

Hatırlatma;
Havele/EFT gibi işlemlerde GOLDBARI görmeden işlem yapmayınız
Lütfen Aracı Siteleri Kullanınız. (Klas Game)
Yukarıdaki kurallara uymayan kullanıcıların Tespiti halinde TÜM karakterleri kapatılacaktır.
Kurallara uymayan kullanıcıları Discord adresi üzerinden Hogwarts veya Spades'e iletebilirsiniz.

Son düzenleme: